SkiCentrum Radotín - 17let tradice a zkušeností

O nás 

SkiCentrum Radotín - www.skiservis.cz

SkiCentrum Radotín je rodinnou firmou se vším, co k tomu v dobrém slova smyslu patří. Letos je to již jednadvacátá sezóna, kdy nabízíme zákazníkům naše služby. 

Zpočátku jsme provozovali tak, jak to dovoloval skomírající komunistický režim, pouze lyžařský servis. Po roce 1989 se naše nabídka postupně rozšířila i o prodej lyžařské výzbroje, ski bazar a půjčovnu lyží s Testovacím Centrem. V současnosti patříme mezi jeden z nejdéle působících obchodů pro lyžaře v Praze a jsme vás schopni s přehledem vybavit vším, co je pro potřeba pro kvalitní lyžování

Služby a nabídka SkiCentra Radotín

Půjčovna lyží a Test Centrum

Výborně vybavená půjčovna lyží a snowboardů s nabídkou srovnatelnou s alpskými půjčovnami, ale za české ceny. Testovací Centrum s aktuálními modely lyží Volkl a K2. K půjčení několik kvalitativně a cenově odstupňovaných řad výzbroje. Lyže od aktuálních závodních topmodelů až po rekreační modely pro začátečníky.  K tomu možnost zapůjčení běžek, snowboardů a doplňků jako jsou brýle či přilby. Půjčovna autoboxů Thule.

 

Více o nabídce půjčovny najdete zde: www stránky půjčovny

E-shop Lyže-online.cz

Všem zákazníkům, kteří to k nám mají daleko nabízíme možnost pohodlného nákupu z tepla domova v našem lyžařském e-shopu Lyže-online.cz, v kterém najdete značnou část nabídky, kterou nabízíme i v naší kamenné prodejně. Pohodlný nákup 24hodin denně 7dní v týdnu. Podrobný katalog s množstvím informací, které jinde nenajdete. Objednané zboží za vámi dorazí kamkoliv v rámci České republiky. U většiny objednávek poštovné i balné zdarma.

 

E-shop Lyže-online.cz najdete zde: www stránky e-shopu 

Prodejna lyžařských potřeb

Specializovaná kamenná prodejna zaměřená na lyžování. Nakoupit u nás můžete vše od lyží, přes boty, až po lyžařské doplňky a oblečení. Jádro nabídky tvoří špičkové výrobky jako jsou lyže Volkl, K2, Elan, Fischer, lyžařské boty Tecnica, Nordica a Lange, lyžařské oblečení Volkl, Spyder a Scott USA, a doplňky od firem jako jsou Uvex, Bollé, Giro, Reusch, Rudy Project, nebo Swix a Toko. V zimě otevřeno 7dní v týdnu od 9-22h.

 

Více o nabídce naší prodejny najdete zde: www stránky prodejny

Servis lyží a snowboardů

Kompletní servis lyžařské i snowboardové výzbroje na moderních strojích Wintersteiger a Montana. Strojové vybavení servisu zahrnuje i nejmodernější technologie, jako je broušení hran keramickými kotouči, nebo strukturaci skluznice na kameni. Kromě servisu na strojích nabízíme pro náročné lyžaře i ruční tuning hran včetně jejich úhlováním.

 

Více o nabídce SkiServisu najdete zde: www stránky servisu 

Bazar a komisní prodej 

Bazarová nabídka s kvalitní zachovalou lyžařskou a snowboardovou výzbroji od našich zákazníků, nebo z naší půjčovny. V nabídce najdete bazarové carvingové lyže, lyžařské boty, běžky, snowboardy a snowboardové boty. V rámci komisního prodeje vám nabízíme možnost prodeje vaší starší zachovalé výzbroje, pokud se rozhodnete koupit novější.

 

Více o nabídce Ski Bazaru najdete zde: www stránky bazaru

Naše obchodní filozofie

Naším hlavním cílem vždy byl a je spokojený zákazník. Tomu jsou také podřízeny veškeré naše služby, které se o opírají o tyto základní pilíře:

1. Přístup k zákazníkovi

Možná, že někomu vyhovuje odosobněnost všech těch Mega-, Giga-, Hyper-, Supermarketů, kde je sice spousta zboží, ale s radou a pomocí při nákupu Vám nepřispěchá a nepomůže žádný prodávající. U běžného zboží, jako jsou například potraviny, to asi nevadí, ale při nákupu lyžařské výzbroje je to jistě jen ke škodě zákazníka. U nás se takového přístupu nedočkáte, rádi Vám při výběru zboží pomůžeme a zodpovíme Vám všechny Vaše dotazy týkající se nabízeného zboží, lyžování a lyžařské výzbroje vůbec

2. Pečlivý výběr zboží nejvyšší kvality

V nabídce se zaměřujeme výhradně na kvalitní a časem prověřené značky zboží, které stojí na trhu v popředí díky své kvalitě, špičkové funkci i technickým inovacím

V příslušných sortimentech u nás nenajdete kvantitu různých značek, ale vždy pečlivě vybranou kvalitu. Namísto toho, abychom vám nabídli vybrané modely z dvaceti různých kolekcí lyží, raději volíme cestu nabídky několika pečlivě vybraných značek, ke kterým máme důvěru. Velký důraz při výběru zboží klademe i na osobní zkušenost. Jsme aktivní lyžaři a většinu nabízených lyží z nových kolekcí se snažíme osobně otestovat ještě před tím než se dostanou následující podzim na pulty obchodů. Nabízíme tak zboží, které máme vyzkoušené a dokonale je známe.

3. Specializace a odbornost

Jsme specialisté na lyžování a snažíme se naší specializaci stále rozvíjet

Bedlivě sledujeme odbornou literaturu i vývoj na trhu. Každoročně navštěvujeme největší evropské veletrhy a výstavy s lyžařskou výzbrojí. Pro zaměstnance pořádáme vlastní pravidelná školení. Účastníme se školení přímo u výrobců, nebo u kapacit v příslušných oborech. Naši servisní technici prošli například školením přímo u rakouských techniků firmy Wintersteiger. Naši specialisté na lyžařské boty zase školením u jedné z největších kapacit v oblasti péče o nohy v rámci sportovní medicíny u viceprezidenta České podiatrické společnosti MUDr. Havrdy. 

4. Velkorysá otevírací doba

V zimním období jsme tu pro vás každý den včetně sobot a nedělí od 9 do 22 hodin

Chceme tak vyjít vstříc i těm, kteří pracují do pozdních odpoledních nebo večerních hodin a na nákupy do běžných obchodů se kvůli tomu příliš nedostanou. Není proto problém u nás nakoupit lyže třeba v neděli večer. 

5. Příznivé ceny nabízeného zboží a šířka nabízených služeb

Přestože je naše nabídka často nejlevnější na trhu, nesnažíme se za všech okolností podbízet úplně nejnižší cenou. 

Náš cíl je vám nabídnout maximálně výhodné ceny společně se širokým zákaznickým servisem před nákupem, v jeho průběhu i po něm.

Standardně vám tak můžeme nabídnout poradenství při nákupu v rámci naší velkorysé otevírací doby, testování nových lyží před nákupem v našem TestCentru, montáže a seřízení lyžařského vázání zdarma, nebo bezplatné natvarování a úpravy lyžařských bot při nákupu. Nakoupit u nás můžete i na splátky bez navýšení, a jsme vám vždy připraveni podat pomocnou ruku v rámci záručního nebo pozáručního servisu výzbroje v našem lyžařském servise.

 

 Info tel: 257 91 24 95

E-Shop   -  Půjčovna  -  SkiBazar  -   SkiServis                    O nás  -  Kde nás najdete  -  Dotazy